Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

mc2Email Gwarancja satysfakcji

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Hosting stanowi fundament sukcesu każdej działalności w internecie. Odpowiedni wybór usługi oraz dobór parametrów jest kluczowym elementem – gdyż to jak widzą Cię inni, tak Cię potem piszą. Oferujemy obie te rzeczy – potrafimy doradzić oraz udostępnić odpowiednią platformę do oczekiwanego rezultatu. W tym celu przygotowaliśmy kilka propozycji wykorzystania naszych usług – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Zobacz również

E-mail

Exchange Server sprawia, że e-mail jest znacznie łatwiejszy zarówno w użyciu, jak i administracji.

  • scentralizowane książki adresowe: wszystkie konta e-mail są automatycznie dodawane do Globalnej Książki Adresowej, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników w rozwiązywaniu mail.
  • scentralizowane grupy: grupy użytkowników (np. wydziały, komisje itp.) mogą być tworzone w programie Exchange Server, a następnie pojawią się w Globalnej Książce Adresowej, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników w rozwiązywaniu mail.

Foldery Publiczne

Foldery publiczne są to miejsca, do których dostęp ustala każdy z użytkownikow i umożliwia dzielenie się treściami zawartymi w tych folderach w postaci: dokumentów tekstowych, plików multimedialnych, książek adresowych, kalendarzy i innych. Dostęp do tych folderów może być ograniczony (dla konkretnego użytkownika lub grupy), aby zapewnić wymagany poziom bezpieczeństwa. Niektóre przykłady folderów publicznych:

  • Skontaktuj się - informacje dla sprzedawców.
  • planowanie wykorzystania wspólnych zasobów, takich jak sale konferencyjne.

Grupa 'Włączone funkcje programu Outlook'

Z serwerem Exchange, wszystko w programie Outlook staje się "grupą aktywną". Twój kalendarz, lista zadań, Inbox, (i inne), mogą być oglądane lub zmieniane przez innych użytkowników. Oczywiście, można zdecydować, jaki, jeśli w ogóle, chcesz udzielić dostęp do informacji. Dzięki temu, w każdym momencie wszyscy w obrębie Twojej grupy wiedzą gdzie jesteś i kiedy wrócisz – wystarczy sprawdzić kalendarz.

Meeting Planner

Exchange Server oferuje tzw. Meeting Planner, który pozwala wybrać użytkowników do spotkania, sprawdza kalendarz każdego użytkownika, aby określić ich czas wolny, a następnie powiadamia każdego użytkownika o aktualizacjach ich kalendarzy (wraz z naniesionymi terminami spotkań).

Automatyczne Odpowiedzi

Exchange Server zapewnia proste narzędzie do powiadamiania innych, gdy jesteś poza biurem. Wystarczy przejść do wirtualnego asystenta przy zaplanowanej nieobecności, ustalić szablon i wpisać treść komunikatu. Gdy otrzymasz jakąkolwiek wiadomość na skrzynkę, nadawca jej automatycznie otrzyma odpowiedź e-mail z wiadomością o Twojej absencji. Jeśli natomiast wiesz, że nieobecność potrwa nieco dłużej, można bezpiecznie przekierować przychodzące wiadomości na adres e-mail innego użytkownika.

Mobilność

Gdziekolwiek się nie znajdziesz, w szybki i bezpieczny sposób możesz utrzymać kontakt z firmą, klientami a także zarządzać informacjami - wszystko dzięki obsłudze przez smartfony (iPhone, BlackBerry, Windows Mobile) oraz niektóre tablety. Outlook Web Access (OWA) natomiast, pozawala korzystać z niemal wszystkich funkcji Outlook’a przy pomocy przeglądarki Web. Dzięki OWA możesz uzyskać dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza, kontaktów (i innych) w dowolnym czasie, z dowolnego komputera, w dowolnym miejscu na świecie – wszystko z poziomu przeglądarki internetowej.

E-mail w czasie rzeczywistym

Z serwerem Exchange, wszystko dzieje się DOKŁADNIE W TEJ CHWILI. Otrzymujesz wiadomości e-mail, gdy tylko dotrą na serwer – wysyłasz swoje wiadomości również w czasie rzeczywistym.

Administracja

Exchange Server zapewnia łatwiejsze i zdecydowanie bardziej kompletne zarządzanie pocztą elektroniczną. Ze standardowym odbiorem POP3 poczty e-mail, wszystko jest zapisane na komputerze użytkownika – natomiast z serwerem Exchange, wszystkie dane są przechowywane w bazie danych na serwerze, co niesie ze sobą wiele korzyści:

Wszystkie wiadomości e-mail, kontakty, dane z kalendarza, (i inne), znajdują swoje miejsce w kopii zapasowej z serwera. Gdy komputer ulegnie uszkodzeniu, minie 14 dni od chwili usunięcia wiadomosści, czy też dysk twardy 'odmówi współpracy', dane nie zostaną utracone – wszystko dzięki zapisowi na serwerze. Jeśli natomiast przytrafi się utrata dostępu do serwera, wiadomości, wraz ze wszystkimi innymi danymi, mogą zostać przywrócone z wykonanej wcześniej kopii zapasowej.

Nie ma konieczności przenoszenia ręcznego danych książek adresowych w przypadku zamiany komputera - z serwerem Exchange po prostu łączysz się z nowego komputera i masz dostęp do swoich e-maili.

Możliwość stworzenia aliasów do konta poczty i odbieranie wszystkich wiadomości z tych kont w jednym miejscu (max 5 aliasów).

Wielkość skrzynki odpowiadająca Twoim potrzebom

Wychodzimy z 25Gb, jednak nie stawiamy ograniczeń - to Ty decydujesz jakiej pojemności potrzebujesz a my dbamy o jej dostarczenie i obsługę!

Poczta we własnej domenie

Możliwość dodania dowolnych nazw domenowych - w taki sposób, aby odpowiadało to aktualnym zapotrzebowaniom firmy (do 5 wariacji).

Migracja usługowa

Zapewniamy pełną obsługę przy zmianie dostawcy usługi! Wszystkie Twoje informacje z dotychczasowych źródeł, zostaną w bezpieczny sposób przeniesione do nowego środowiska.

Bezpieczeństwo Twoich Danych

Dzięki protokołowi SSL zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo przepływu informacji. Dodatkowo, silniki anty-wirusowe i anty-spamowe współpracujące bezpośrednio z serwerem poczty, dbają o najlepszą dostępność i jakość Twoich danych.

Zaawansowane Oprogramowanie Anty-Virus'owe

Exchange Server zapobiega przedostaniu się wirusów do skrzynek pocztowych – wirus zostanie usunięty zanim trafi do komputerów. W tradycyjnej poczcie elektronicznej POP3, oprogramowanie antywirusowe nie wykrywa wirusa aż do poziomu skrzynki odbiorczej użytkownika (wtedy najczęściej jest już za późno).

Anty-spam, czyli oprogramowanie, które zapewnia znacznie mocniejszą kontrolęnad niechcianymi wiadomościami.

Globalna Książka Adresowa

Szczególnie przydatna w średnich i dużych firmach, gdzie komunikacja wewnętrzna odgrywa istotną rolę i stanowi o sile zespołu.

30-dniowy Backup

Minimalizacja ryzyka związanego z utratą informacji - w przypadkach ekstremalnych, jak i zwyczajnym przeoczeniu, zawsze można wrócić do ustawień oraz zawartości poczty (do 30 dni wstecz).

Zarządzanie dostępem do poczty przez IMAP i POP3

To Ty możesz decydować, które konto będzie miało określone możliwości - włączająć lub wyłączając dostęp do poczty.

Uwierzytelnianie Nadawcy

Kluczowe dla odpowiedzialnych partnerów w biznesie! Bezpieczeństwo i świadomość pewności, że korespondujesz FAKTYCZNIE z właściwą osobą (DKIM).

Wsparcie Specjalisty

Twoja wiedza może być obszerna, jednak zawsze możesz natrafić na kłopot 'niestandardowy', który może przyspożyć wielu kłopotów i ukraść masę czasu - warto pamiętać, że pod ręką zawsze czeka specjalista, który przeprowadzi bezpiecznie przez każdą pułapkę losu!