Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Zapraszamy do zapozniania się z innymi usługami platformy mc2.pl

mc2Sites

Usługa przeznaczona dla klientów ceniących sobie wygodę oraz prostotę działania, posiadających strony internetowe, sklepy, blogi oraz inne aplikacje internetowe. Wspieramy tą usługę jak każdą inną z platformy mc2.pl oraz gwarantujemy SLA poprawności działania, które jest opisane w odpowiednim dziale.

Dowiedz się więcej »

mc2Servers

Usługa ta umożliwia dowolność konfiguracji serwera tak, aby sprostać wymaganiom klienta. Klient otrzymuje od nas pełen dostęp do serwera ( root ) oraz gwarantowane zasoby CPU, RAM, przestrzeni dyskowej. Gwarancja dostępności oraz SLA jest opisana w odpowiednim dziale.

Dowiedz się więcej »

Możliwe konfigurowanie standartowych typów rekordów

Spełniamy międzynarodowe normy obsługi domen i jednocześnie umożliwiamy naszym Klientom zdefiniowanie podstawowych rekordów, które są wymagane do poprawnego opisu domeny. Dbamy o to, aby domeny były widoczne nieprzerwanie i z każdego miejsca na świecie.

Krótkie czasy propagacyjne

Domyślnie czas, po którym zmiana powinna zostać widoczna to 10min – jest to bardzo krótki czas od momentu zmiany definicji danego rekordu. Jednak nie odpowiadamy za inne systemy występujące w Internecie, które mogą przechowywać informacje na temat danego rekodu znacznie dłużej. Należy przyjąć, że w większości miejsc, po czasie, który mamy domyślnie ustawiony, zmiana będzie widoczna.

Rozszerzone typy rekordów (np. SPF / Jabber)

Potrzebujesz zaawansowanej definicji rekordów, tak aby móc kontrolować pracę Twojego serwera poczty ? Czy chciałbyś móc zdefiniować serwery obsługujące zaawansowane typy rekordów – np. Jabber? W naszym systemie jest to możliwe ! Wystarczy, że zdefiniujsz rekordy i odrazu będą one widoczne.

Rejestracja domen

Wkrótce