Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

mc2Email Gwarancja satysfakcji

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Hosting stanowi fundament sukcesu każdej działalności w internecie. Odpowiedni wybór usługi oraz dobór parametrów jest kluczowym elementem – gdyż to jak widzą Cię inni, tak Cię potem piszą. Oferujemy obie te rzeczy – potrafimy doradzić oraz udostępnić odpowiednią platformę do oczekiwanego rezultatu. W tym celu przygotowaliśmy kilka propozycji wykorzystania naszych usług – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Zobacz również

Opis

Jednym z głównych narzędzi współczesnego biznesu jest poczta elektroniczna, wykorzystywana do komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i z klientami. Co stanowi o sile takiego rozwiązania i czym kierować się powinny osoby podejmujące decyzję? Oczywistym wydaje się zdiagnozowanie własnych potrzeb tak, aby móc skuteczniej dopasować oferty dostępne na rynku - nikt przecież nie lubi płacić za niepotrzebne gadżety. Stosunek konkurencyjności cenowej do zawartości oferty stanowi podstawę budowania silnego zaplecza dla prawidłowego rozwoju Twojej firmy. MC2 rozpoznając potrzeby zarówno tych dużych, jak i nieco mniejszych, przygotowało oferty odpowiadające faktycznym potrzebom.

Zastosowanie

Jako jadno z pierwszych usług internetu, poczta przeszła już długą drogę ewolucji, dzięki czemu potężnie się rozwinęła. Zastosowanie poczty elektronicznej pozwala na efektywne obniżenie kosztów związanych z komunikacją a także zwiększanie bezpieczeństwa obiegu danych. Proponowane funkcjonalności pozwalają na zwiększenie produktywności oraz efektywności zatrudnionych pracowników. Niewątpliwą zaletą poczty jest również pełna mobilność pracowników, czyli brak ograniczeń związanych z miejscem i czasem przebywania nadawcy i odbiorcy. Dzięki możliwości zaangażowania w proces komunikacyjny wielu osób jednocześnie, stwarzamy środowisko sprzyjające generowaniu nowych pomysłów a także świadomości aktywnej partycypacji w życiu organizacji.

Cena i zamówienie

Oszacować i wstawić propozycje cenowe dla poszczególnych pakietów.

Support

Często jest tak, że prawdziwą wartość danej usługi poznajemy dopiero w momencje ... jej barku. Jak uciążliwe jest życie organizacji pozbawionej kluczowego elementu jej prawidłowego funkcjonowania wie chyba każdy z nas, dlatego w MC2 stworzyliśmy środowisko, które skutecznie zminimalizuje negatywne efekty złośliwości rzeczy martwych. Poza oczywistym wsparciem kryzysowym, oferujemy również aktywne doradztwo w zakresie Twoich potrzeb, czy niejasności - obiektywna ocena specjalisty pomoże Tobie podjąć rozważne i celowane decyzje!

Usługa ta będzie dedykowana Klientom zainteresowanym hostowaniem poczty email. Główne zalety obsługi poczty to:

Skontaktuj się z nami

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy dostępni pod telefonami jak również pod chatem.