Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Wsparcie zespołu mc2.pl

Zespół nasz wspiera aktywnie każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy nasz system monitoringu, aby kontrolować poprawną pracę system. Wspieramy klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania dla aplikacji umieszczanej na naszej platformie oraz jesteśmy zawsze dostępni pod prezentowanymi telefonami na stronie www.mc2.pl.


W usłudze mc2Servers Managed – dbamy zarówno o Twój system - aby był regularnie aktualizowany, o wgrywane krytyczne łatki bezpieczeństwa oraz o najkrótszą reakcję na zgłoszenie systemu monitoringu. Oprócz tego zarządzamy całym LAMP stackiem. A wspieramy:
Systemy operacyjne: Debian :: Gentoo :: UbuntuS
Aplikacje:Apache, MySQL, PHP, Squid

Dokładamy wszelkich starań do skonfigurowania tych aplikacji. Dzięki temu serwis, który chcesz umieścić na serwerze, będzie działał szybko i bezproblemowo.

Zobacz również

mc2Servers - Serwery w chmurze

Usługa ta jest dedykowana dla osób/firm, które posiadają doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi Linux lub dla tych, którzy są gotowi do tego aby nauczyć się zarządzać takim systemem. Serwery w chmurze oferowane przez mc2 to rozwiązanie laaS - Infrastructure as a Service. Dzięki zastosowanej technologii chmury nie musisz wydawać dużych pieniędzy na sprzęt serwerowy, dostosowujesz wielkość zasobów chmury obliczeniowej do swoich potrzeb. Dzięki skalowalności oszczędzasz pieniądze. Umożliwiamy klientowi pełny dostęp do środowiska, w którym będzie zarządzać swoimi aplikacjami oraz kodem..

mc2Servers Managed

W tej usłudze masz pełny dostęp do serwera (użytkownik root), do systemu operacyjnego oraz Twoich aplikacji. To, co przekazujesz w nasze ręce – to opiekę nad Twoimi zasobami (tzw. support). Administracja zasobami polega na aktualizowaniu oprogramowania, aktualizacji oprogramowania odpowiadającego za bezpieczeństwo oraz reagowaniu na zgłaszane problemy. Bezpieczeństwo danych i oprogramowania jest nadzorowane przez nasz system monitoringu chmury. Otrzymujesz pełne wsparcie naszych specjalistów, którzy pomagają przy doborze odpowiedniego oprogramowania. Warte podkreślić, że zapewniamy backup Twoich danych na dłuższy okres..

Korzyści serwera w chmurze


mc2Servers

mc2Servers Managed
Panel administracyjny
Skalowanie parametrów
100% dostęp do sieci
Serwis urządzeń fizycznych
Pełny dostęp do serwera (root)
Standardowy Backup
Rozszerzony Backup
Monitoring 24/7/365
Administracja serwerem
Pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania

Monitoring

Monitoring obejmuje takie testy jak: ping, poprawność otwierania się portu danej usługi, dostępność usługi oraz monitoring kontentu strony. Wszystkie dane zbierane są w trybie 24/7/365 i w przypadku wykrycia jakiegokolwiek problemu support mc2.pl podejmuje akcję, aby zdiagnozować problem. [Problemy wynikające z funkcjonowania aplikacji nie będą usuwane, a jedynie odpowiednia informacja zostanie przesłana na adres email konta]

Backup

Standardowy obejmuje wykonanie snapshotu obrazu systemu raz na dobę i przechowywanie 1 dzień.

Rozszerzony obejmuje wykonywanie snapshotu oraz przechowywanie kopii przez 14 dni. Oprócz tego możliwe jest zdefiniowanie archiwizacji danych – konkretnych katalogów lub drzewa katalogów.

Administracja systemem operacyjnym

W usłudze mc2Servers Managed – dbamy zarówno o Twój system - aby był regularnie aktualizowany, o wgrywane krytyczne łatki bezpieczeństwa oraz o najkrótszą reakcję na zgłoszenie systemu monitoringu. Oprócz tego zarządzamy całym LAMP stackiem. A wspieramy:

Wspierane Systemy operacyjne

Te systemy operacyjne posiadają najbardziej funkcjonalne oraz optymalne konfiguracje. Możesz podczas wyboru systemu operacyjnego wybrać jeden z nich, lub pozwolić nam wykonać to za Ciebie.

Wspierane aplikacje serwerowe

Dokładamy wszelkich starań do konfiguracji tych aplikacji. Dzięki temu serwis, który chcesz umieścić na serwerze, będzie działał szybko i bezproblemowo.