Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

mc2Sites Technologia

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Usługa mc2Sites jest częścią Cloud Hostingu, oferowaną przez mc2.pl, która bazuje na współdzielonej infrastrukturze. Przy wyborze tej usługi nie musisz się martwić o ilość procesorów, które są potrzebne do poprawnego działania Twojej aplikacji, o aktualizacje oprogramowania, wgrywanie łatek bezpieczeństwa. Nasza współdzielona infrastruktura posiada to wszytko. Usługa ta jest doskonała do umieszczenia:

mc2Sites jest łatwą w obsłudze usługą, która nie wymaga technicznej wiedzy na temat serwerów. Wystarczy tylko przegrać stronę i będzie dostępna w Internecie.

Klaster serwerów WWW

Webserwery usługi mc2Sites działające na systemie operacyjnym Linux, są w stanie obsłużyć tysiące stron i jednocześnie miliony żądań w ciągu sekundy. Naszym celem jest dostarczyć technologię, która będzie w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego nasz zespół ciągle pracuje nad ulepszeniem dostarczanej przez nas usługi.

Load Balancer

Wysoko wyspecjalizowane urządzenia, które definiują drogę do stron naszych Klientów. Strony te działają w oparciu o usługę mc2Sites, która jest częścią Cloud Hostingu, a ze względu na różnorodność stron, żądania generowane z prośbą o wyświetlenie strony, bywają bardzo wymagające. W tym celu zostały zastosowane określone mechanizmy, mające na celu optymalizację sposobu zarządzania tą trasą.

Load Balancing jest zaawansowaną technologią I popularną w rozwiązaniach, w których dostępność usług musi być na wysokim poziomie. Daje możliwość kontynuacji usługi pomimo awarii pojedynczych elementów chmury. Sprawdza się doskonale w przypadku nagłego wzrostu popularności strony Klienta, oraz liczby osób oglądających ją. Zapewniamy w takim przypadku nieprzerwane działanie strony.

Firewall – Zapory bezpieczeństwa

Serwery te dbają o bezpieczeństwo dostępu do naszej infrastruktury, tak, aby nikt niepożądany nie dostał się zasobów naszych Klientów. Technologia tutaj zastosowana w postaci filtrów umożliwia w łatwy sposób blokowanie dostępu osobom niepożądanym.

Macierze dyskowe

Skonstruowane z dużej ilości dysków tworzą przestrzeń, która przechowuje dane podstawowe oraz zapasowe. Umożliwia to dostęp do danych na najwyższym poziomie. Dane Klientów są na przestrzeni współdzielonej, ale odseparowanej od siebie.

DNS

Zaawansowany panel zarządzania umożliwia sterowanie DNS’ami praktycznie w dowolny sposób.

Sieć

Specjalistyczne przełączniki, oraz redundantna konfiguracja umożliwia dostęp do sieci na poziomie 99.9%, które jest opisane w SLA usług. Specjalnie dla naszych Klientów zostało podłączonych dwóch niezależnych operatorów – tak, aby w przypadku awarii jednego, drugi mógł przejąć jego rolę.